Życie Jezusa - twarda oprawa

Życie Jezusa - twarda oprawa

Książka przedstawia ziemskie losy Jezusa z Nazaretu w oparciu o historyczny opis wydarzeń zawarty w ewangeliach. Autorka z nieprzeciętną sprawnością ukazuje, czasami zdumiewająco, a czasami wstrząsająco, dzieło Chrystusa jako Zbawiciela świata. Czyni to po mistrzowsku, w sposób plastyczny i wielowątkowy. Wszystko to zaś umieszcza na tle ówczesnych realiów panujących na Bliskim Wschodzie.

Więcej szczegółów


44,90 zł brutto

0390/poz

» Dodaj do listy życzeń

Książka przedstawia ziemskie losy Jezusa z Nazaretu w oparciu o historyczny opis wydarzeń zawarty w ewangeliach. Autorka z nieprzeciętną sprawnością ukazuje, czasami zdumiewająco, a czasami wstrząsająco, dzieło Chrystusa jako Zbawiciela świata. Czyni to po mistrzowsku, w sposób plastyczny i wielowątkowy, z uwzględnieniem wielu szczegółów zwykle umykających przy pobieżnej lekturze tekstu biblijnego.

Łącząc skrupulatność literacką z głębokim spojrzeniem człowieka wiary, barwnie odmalowuje zarówno ludzką historię, jak i boską tajemnicę Jezusa. Wszystko to zaś umieszcza na tle ówczesnych realiów panujących na Bliskim Wschodzie.

Publikacja Życie Jezusa pomogła milionom czytelników odnaleźć nowe wartości w życiu i prawdziwą radość chrześcijańskiego powołania. Jest to jedna z najlepszych książek, jakie kiedykolwiek napisano o Mistrzu z Nazaretu. Przeznaczona jest zarówno dla tych, którzy pragną pogłębić swoją duchowość, jak i dla ludzi ceniących uniwersalne wartości obecne w ewangeliach.

Dodatek gratis do każdej zamówionej książki Życie Jezusa - do wyczerpania zapasów!

DVD Droga do Emaus. Film fabularny. Do wędrujących po ukrzyżowaniu Chrystusa pielgrzymów przyłącza się nieznany mężczyzna. W trakcie wspólnej rozmowy pielgrzymi odkrywają zagadkowe kwestie dotyczące tożsamości oraz przyczyn śmierci Jezusa.

DVD Kim jest ten Jezus? Film dokumentalny. To podróż do miejsc w Izraelu związanych z działalnością Jezusa z Nazaretu. Łącząc historię, Biblię i archeologię, film odpowiada na pytanie: Kim naprawdę był Jezus?

  • Wydawca Znaki Czasu
  • Autor Ellen G. White
  • Format 175 x 47
  • Wydanie 2013

Nasi Partnerzy

kslz produkty eko