Stowarzyszenie ,,Solidarni w Partnerstwie"

PIERWSZY BIZNES - WSPARCIE W STARCIE II

Drukuj PDF

Zapraszamy do zapoznania się z programem „Pierwszy Biznes –Wsparcie w Starcie II” dedykowanym osobom chcącym założyć działalność gospodarczą.

(Kliknij plakat w celu powiększenia)

Zmieniony: Czwartek, 28 Wrzesień 2017 14:30
 

SPOTKANIE Z PRZEDSTAWICIELAMI Z UKRAINY

Drukuj PDF

alt

We wtorkowe popołudnie, 26 września  gościliśmy na obszarze Stowarzyszenia „Solidarni w Partnerstwie” delegację z Ukrainy. Przedstawiciele 10 miast i gmin z Ukrainy odwiedzili obszar LGD w ramach projektu „Budżety publiczne od A do Z: informowanie, zaangażowanie i aktywizacja społeczeństwa obywatelskiego”, realizowanego przez Fundację Współpracy Polsko-Ukraińskiej PAUCI z Warszawy. W ramach projektu zorganizowano warsztaty, seminaria oraz wizyty studyjne, które mają na celu dostarczenie wiedzy teoretycznej na temat budżetów obywatelskich. Delegacji przewodniczył Leonid Donos – koordynator projektu. Przybyłych gości powitał Ireneusz Ćwiek – Prezes Stowarzyszenia, który przedstawił historię powstania Stowarzyszenia. Następnie Iwona Bańdosz – Dyrektor biura przedstawiła informacje dot. Współpracy trójsektorowej i partycypacyjnego planowania lokalnego. W spotkaniu uczestniczyli również członkowie Zarządu Stowarzyszenia oraz przedstawiciele Samorządów lokalnych z obszaru LGD. Spotkanie miało miejsce w Restauracji „Staromiejska”.

alt

Zmieniony: Czwartek, 28 Wrzesień 2017 10:14
 

VIII RAJD ROWEROWY ZA NAMI!

Drukuj PDF

alt

W sobotę 23 września już po raz kolejny odbył się rajd rowerowy pn. VIII Rowerowy zawrót głowy ze Stowarzyszeniem „Solidarni w Partnerstwie”. Pomimo niesprzyjającej pogody w wydarzeniu tym uczestniczyło ok. 100  miłośników „dwóch kółek”, którzy pomimo deszczu wyruszyli z gmin: Golina, Grodziec, Rychwał, Rzgów, Stare Miasto i Tuliszków kierując się przez malownicze tereny obszaru LGD na metę do Gospodarstwa Agroturystycznego „Leśny Zakątek” w Rybiu. Na mecie na miłośników aktywnego wypoczynku czekał ciepły poczęstunek oraz występ Chóru Dominium ze Sławska. Przedstawiciele Zarządu w osobach Pani Leokadii Śniegowskiej – Wiceprezesa oraz Pana Ireneusza Ćwieka – Prezesa przywitali wszystkich uczestników serdecznie i życzyli miłego spędzania czasu wolnego podczas wydarzenia. Na ręce Pani Marzeny Grubskiej – przedstawiciela Urzędu Gminy i Miasta w Rychwale – Pani Wiceprezes złożyła serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji rajdu. Każdy uczestnik rajdu otrzymał kamizelkę lub plecak.

alt

Zmieniony: Środa, 27 Wrzesień 2017 14:32
 

UWAGA BENEFICJENCI PROW na lata 2007 - 2013 oraz 2014-2020

Drukuj PDF

str. 1 (kliknij w celu powiększenia)

str. 2 (kliknij w celu powiększenia)

Zmieniony: Czwartek, 14 Wrzesień 2017 10:39
 

VIII ROWEROWY ZAWRÓT GŁOWY ZE STOWARZYSZENIEM "SOLIDARNI W PARTNERSTWIE"

Drukuj PDF

23 września zapraszamy serdecznie miłośników "dwóch kółek" z obszaru działania LGD, tj. gmin: Golina, Grodziec, Rychwał, Rzgów, Stare Miasto i Tuliszków do uczestnictwa w rajdzie rowerowym pn. VIII Rowerowy zawrót głowy ze Stowarzyszeniem "Solidarni w Partnerstwie". Szczegóły poniżej.

(kliknij w plakat w celu powiększenia)

Trasy rajdu:

- Golina - Rybie - pobierz

- Grodziec - Rybie - pobierz

- Rychwał - Rybie - pobierz

- Rzgów - Rybie - pobierz

- Stare Miasto - Rybie - pobierz

- Tuliszków - Rybie - pobierz


Regulamin rajdu - pobierz

Oświadczenie - pobierz

Zmieniony: Poniedziałek, 11 Wrzesień 2017 14:12
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Informacje o plikach cookies

W naszym serwisie stosuje się pliki cookies, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celu ułatwienia nawigacji oraz dostosowania serwisu do preferencji użytkownika. Czytaj więcej...

Godziny Otwarcia

Złóż wniosek

FACEBOOK

TURISA

WIEJSKIE BABKI

Szukaj

Ważne linki

logowanie

archiwum


On line

Naszą witrynę przegląda teraz 20 gości