Stowarzyszenie ,,Solidarni w Partnerstwie"

PIERWSZY BIZNES - WSPARCIE W STARCIE II

Drukuj PDF

Zapraszamy do zapoznania się z programem „Pierwszy Biznes –Wsparcie w Starcie II” dedykowanym osobom chcącym założyć działalność gospodarczą.

(Kliknij plakat w celu powiększenia)

Zmieniony: Czwartek, 28 Wrzesień 2017 14:30
 

SPOTKANIE Z PRZEDSTAWICIELAMI Z UKRAINY

Drukuj PDF

alt

We wtorkowe popołudnie, 26 września  gościliśmy na obszarze Stowarzyszenia „Solidarni w Partnerstwie” delegację z Ukrainy. Przedstawiciele 10 miast i gmin z Ukrainy odwiedzili obszar LGD w ramach projektu „Budżety publiczne od A do Z: informowanie, zaangażowanie i aktywizacja społeczeństwa obywatelskiego”, realizowanego przez Fundację Współpracy Polsko-Ukraińskiej PAUCI z Warszawy. W ramach projektu zorganizowano warsztaty, seminaria oraz wizyty studyjne, które mają na celu dostarczenie wiedzy teoretycznej na temat budżetów obywatelskich. Delegacji przewodniczył Leonid Donos – koordynator projektu. Przybyłych gości powitał Ireneusz Ćwiek – Prezes Stowarzyszenia, który przedstawił historię powstania Stowarzyszenia. Następnie Iwona Bańdosz – Dyrektor biura przedstawiła informacje dot. Współpracy trójsektorowej i partycypacyjnego planowania lokalnego. W spotkaniu uczestniczyli również członkowie Zarządu Stowarzyszenia oraz przedstawiciele Samorządów lokalnych z obszaru LGD. Spotkanie miało miejsce w Restauracji „Staromiejska”.

alt

Zmieniony: Czwartek, 28 Wrzesień 2017 10:14
 

VIII RAJD ROWEROWY ZA NAMI!

Drukuj PDF

alt

W sobotę 23 września już po raz kolejny odbył się rajd rowerowy pn. VIII Rowerowy zawrót głowy ze Stowarzyszeniem „Solidarni w Partnerstwie”. Pomimo niesprzyjającej pogody w wydarzeniu tym uczestniczyło ok. 100  miłośników „dwóch kółek”, którzy pomimo deszczu wyruszyli z gmin: Golina, Grodziec, Rychwał, Rzgów, Stare Miasto i Tuliszków kierując się przez malownicze tereny obszaru LGD na metę do Gospodarstwa Agroturystycznego „Leśny Zakątek” w Rybiu. Na mecie na miłośników aktywnego wypoczynku czekał ciepły poczęstunek oraz występ Chóru Dominium ze Sławska. Przedstawiciele Zarządu w osobach Pani Leokadii Śniegowskiej – Wiceprezesa oraz Pana Ireneusza Ćwieka – Prezesa przywitali wszystkich uczestników serdecznie i życzyli miłego spędzania czasu wolnego podczas wydarzenia. Na ręce Pani Marzeny Grubskiej – przedstawiciela Urzędu Gminy i Miasta w Rychwale – Pani Wiceprezes złożyła serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji rajdu. Każdy uczestnik rajdu otrzymał kamizelkę lub plecak.

alt

Zmieniony: Środa, 27 Wrzesień 2017 14:32
 

UWAGA BENEFICJENCI PROW na lata 2007 - 2013 oraz 2014-2020

Drukuj PDF

str. 1 (kliknij w celu powiększenia)

str. 2 (kliknij w celu powiększenia)

Zmieniony: Czwartek, 14 Wrzesień 2017 10:39
 

VIII ROWEROWY ZAWRÓT GŁOWY ZE STOWARZYSZENIEM "SOLIDARNI W PARTNERSTWIE"

Drukuj PDF

23 września zapraszamy serdecznie miłośników "dwóch kółek" z obszaru działania LGD, tj. gmin: Golina, Grodziec, Rychwał, Rzgów, Stare Miasto i Tuliszków do uczestnictwa w rajdzie rowerowym pn. VIII Rowerowy zawrót głowy ze Stowarzyszeniem "Solidarni w Partnerstwie". Szczegóły poniżej.

(kliknij w plakat w celu powiększenia)

Trasy rajdu:

- Golina - Rybie - pobierz

- Grodziec - Rybie - pobierz

- Rychwał - Rybie - pobierz

- Rzgów - Rybie - pobierz

- Stare Miasto - Rybie - pobierz

- Tuliszków - Rybie - pobierz


Regulamin rajdu - pobierz

Oświadczenie - pobierz

Zmieniony: Poniedziałek, 11 Wrzesień 2017 14:12
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Informacje o plikach cookies

W naszym serwisie stosuje się pliki cookies, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celu ułatwienia nawigacji oraz dostosowania serwisu do preferencji użytkownika. Czytaj więcej...

Godziny Otwarcia

Złóż wniosek

FACEBOOK

TURISA

WIEJSKIE BABKI

Szukaj

Ważne linki

logowanie

archiwum


On line

Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości