Stowarzyszenie ,,Solidarni w Partnerstwie"

SPOTKANIA DLA GRANTOBIORCÓW – PROW 2014-2020

Drukuj PDF

alt

Stowarzyszenie „Solidarni w Partnerstwie” w dniach 9, 12 i 13 czerwca 2017 roku zorganizowało na obszarze LGD spotkania informacyjno – szkoleniowe dla potencjalnych grantobiorców w związku z ogłoszonymi naborami wniosków o powierzenie grantów. Pierwsze ze spotkań dla zainteresowanych pozyskiwaniem środków z gmin Rychwał i Tuliszków odbyło się w Sali konferencyjnej w Hali widowiskowo – sportowej w Rychwale. Kolejne spotkanie miało miejsce w Sali narad w Rzgowie dla mieszkańców i organizacji  z obszaru gmin Grodziec i Rzgów. Cykl spotkań zakończył się w Sali narad  w Urzędzie Miejskim w Golinie, gdzie spotkali się pasjonaci  społecznych działań z gminy Golina i Stare Miasto. Podczas spotkań pracownicy biura Stowarzyszenia  w osobach Pani Iwony Bańdosz – Dyrektora biura i Pani Anny Lendzioszek – Specjalisty omówili  zasady przyznawania pomocy oraz wniosek o powierzenie grantu w ramach projektu grantowego. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za przybycie, aktywne uczestnictwo i zapraszamy do składania wniosków.

alt

Zmieniony: Piątek, 16 Czerwiec 2017 14:28
 

SPOTKANIE INFORMACYJNE - PROW 2014-2020

Drukuj PDF

alt

W dniu 8 czerwca 2017 roku w Pensjonacie nad Zalewem w Starym Mieście odbyło się spotkanie informacyjno - szkoleniowe dot.  naborów wniosków  o przyznanie pomocy w ramach podziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. W spotkaniu uczestniczyli Włodarze gmin z obszaru działania Stowarzyszenia, mieszkańcy oraz inne podmioty zainteresowane pozyskiwaniem środków. Po uroczystym powitaniu uczestników  przez Pana Ireneusza Ćwieka - Prezesa, Pani Iwona Bańdosz - Dyrektor biura, przedstawiła prezentację dot. "Możliwości pozyskania środków w ramach PROW 2014 - 2020.Dziękujemy za przybycie i aktywne uczestnictwo w spotkaniu.

alt

Zmieniony: Środa, 14 Czerwiec 2017 13:53
 

SPOTKANIA INFORMACYJNE NA OBSZARZE LGD

Drukuj PDF

alt

W związku z ogłoszonymi naborami wniosków o przyznanie pomocy – Stowarzyszenie „Solidarni w Partnerstwie” zorganizowało szereg spotkań informacyjnych dla potencjalnych beneficjentów. Spotkania skierowane były  dla osób pragnących założyć działalność gospodarczą oraz dla przedsiębiorców  z obszaru działania tj. gmin: Golina, Grodziec, Rychwał, Rzgów, Stare Miasto i Tuliszków, zainteresowanych pozyskiwaniem środków z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 za pośrednictwem Stowarzyszenia "Solidarni w Partnerstwie". Pierwsze ze spotkań odbyło się  2 czerwca w siedzibie Stowarzyszenia. W spotkaniu uczestniczyli potencjalni beneficjenci z gmin: Golina i Stare Miasto. Kolejne spotkanie  miało miejsce 5 czerwca  w Sali narad w Urzędzie Gminy w Grodźcu i skierowane było dla mieszkańców z obszaru gmin Grodziec i Rychwał. W ostatnim spotkaniu, które odbyło się  7 czerwca w Sali narad w Urzędzie Gminy i Miasta Tuliszków  uczestniczyli zainteresowani z gmin Rychwał i Tuliszków.  Podczas spotkania omówione zostały założenia Programu, zasady przyznawania pomocy, biznesplan oraz załączniki niezbędne przy składaniu wniosku. Spotkania przeprowadzili pracownicy biura Stowarzyszenia w osobach Pani Iwony Bańdosz oraz Pani Anny Lendzioszek.

alt Stare Miasto   alt Grodziec     alt Tuliszków

 

Zmieniony: Środa, 14 Czerwiec 2017 13:40
 

SPOTKANIA INFORMACYJNE DLA GRANTOBIORCÓW

Drukuj PDF

(Kliknij plakat w celu powiększenia)

Zmieniony: Wtorek, 06 Czerwiec 2017 09:49
 

OGŁOSZENIE NR 5/2017/G - GRANTY

Drukuj PDF

Ogłoszenie nr 5/2017/G

dotyczące naboru wniosków o powierzenie grantów w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020

Stowarzyszenie „Solidarni w Partnerstwie”

informuje o możliwości składania wniosków o powierzenie grantu w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020 w ramach Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność na:

przedsięwzięcie 9. Nasza przyroda i dziedzictwo kulturowe - nasza oferta

cel ogólny 2: Zachowanie tożsamości kulturowej oraz promocja lokalnego dziedzictwa obszaru LGD

Zakresy tematyczne naboru:

Zgodny z § 2 ust. 1 pkt. 8  Rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 24 września 2015r. w sprawie szczegółowych warunków i trybu przyznawania pomocy finansowej w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020  z późniejszymi zmianami.

 

I. Promocja dziedzictwa
Zmieniony: Poniedziałek, 12 Czerwiec 2017 08:06 Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Informacje o plikach cookies

W naszym serwisie stosuje się pliki cookies, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celu ułatwienia nawigacji oraz dostosowania serwisu do preferencji użytkownika. Czytaj więcej...

Godziny Otwarcia

Złóż wniosek

FACEBOOK

TURISA

WIEJSKIE BABKI

Szukaj

Ważne linki

logowanie

archiwum


On line

Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości