Stowarzyszenie ,,Solidarni w Partnerstwie"

SPOTKANIA DLA GRANTOBIORCÓW – PROW 2014-2020

Drukuj PDF

alt

Stowarzyszenie „Solidarni w Partnerstwie” w dniach 9, 12 i 13 czerwca 2017 roku zorganizowało na obszarze LGD spotkania informacyjno – szkoleniowe dla potencjalnych grantobiorców w związku z ogłoszonymi naborami wniosków o powierzenie grantów. Pierwsze ze spotkań dla zainteresowanych pozyskiwaniem środków z gmin Rychwał i Tuliszków odbyło się w Sali konferencyjnej w Hali widowiskowo – sportowej w Rychwale. Kolejne spotkanie miało miejsce w Sali narad w Rzgowie dla mieszkańców i organizacji  z obszaru gmin Grodziec i Rzgów. Cykl spotkań zakończył się w Sali narad  w Urzędzie Miejskim w Golinie, gdzie spotkali się pasjonaci  społecznych działań z gminy Golina i Stare Miasto. Podczas spotkań pracownicy biura Stowarzyszenia  w osobach Pani Iwony Bańdosz – Dyrektora biura i Pani Anny Lendzioszek – Specjalisty omówili  zasady przyznawania pomocy oraz wniosek o powierzenie grantu w ramach projektu grantowego. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za przybycie, aktywne uczestnictwo i zapraszamy do składania wniosków.

alt

Zmieniony: Piątek, 16 Czerwiec 2017 14:28
 

SPOTKANIE INFORMACYJNE - PROW 2014-2020

Drukuj PDF

alt

W dniu 8 czerwca 2017 roku w Pensjonacie nad Zalewem w Starym Mieście odbyło się spotkanie informacyjno - szkoleniowe dot.  naborów wniosków  o przyznanie pomocy w ramach podziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. W spotkaniu uczestniczyli Włodarze gmin z obszaru działania Stowarzyszenia, mieszkańcy oraz inne podmioty zainteresowane pozyskiwaniem środków. Po uroczystym powitaniu uczestników  przez Pana Ireneusza Ćwieka - Prezesa, Pani Iwona Bańdosz - Dyrektor biura, przedstawiła prezentację dot. "Możliwości pozyskania środków w ramach PROW 2014 - 2020.Dziękujemy za przybycie i aktywne uczestnictwo w spotkaniu.

alt

Zmieniony: Środa, 14 Czerwiec 2017 13:53
 

SPOTKANIA INFORMACYJNE NA OBSZARZE LGD

Drukuj PDF

alt

W związku z ogłoszonymi naborami wniosków o przyznanie pomocy – Stowarzyszenie „Solidarni w Partnerstwie” zorganizowało szereg spotkań informacyjnych dla potencjalnych beneficjentów. Spotkania skierowane były  dla osób pragnących założyć działalność gospodarczą oraz dla przedsiębiorców  z obszaru działania tj. gmin: Golina, Grodziec, Rychwał, Rzgów, Stare Miasto i Tuliszków, zainteresowanych pozyskiwaniem środków z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 za pośrednictwem Stowarzyszenia "Solidarni w Partnerstwie". Pierwsze ze spotkań odbyło się  2 czerwca w siedzibie Stowarzyszenia. W spotkaniu uczestniczyli potencjalni beneficjenci z gmin: Golina i Stare Miasto. Kolejne spotkanie  miało miejsce 5 czerwca  w Sali narad w Urzędzie Gminy w Grodźcu i skierowane było dla mieszkańców z obszaru gmin Grodziec i Rychwał. W ostatnim spotkaniu, które odbyło się  7 czerwca w Sali narad w Urzędzie Gminy i Miasta Tuliszków  uczestniczyli zainteresowani z gmin Rychwał i Tuliszków.  Podczas spotkania omówione zostały założenia Programu, zasady przyznawania pomocy, biznesplan oraz załączniki niezbędne przy składaniu wniosku. Spotkania przeprowadzili pracownicy biura Stowarzyszenia w osobach Pani Iwony Bańdosz oraz Pani Anny Lendzioszek.

alt Stare Miasto   alt Grodziec     alt Tuliszków

 

Zmieniony: Środa, 14 Czerwiec 2017 13:40
 

SPOTKANIA INFORMACYJNE DLA GRANTOBIORCÓW

Drukuj PDF

(Kliknij plakat w celu powiększenia)

Zmieniony: Wtorek, 06 Czerwiec 2017 09:49
 

OGŁOSZENIE NR 5/2017/G - GRANTY

Drukuj PDF

Ogłoszenie nr 5/2017/G

dotyczące naboru wniosków o powierzenie grantów w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020

Stowarzyszenie „Solidarni w Partnerstwie”

informuje o możliwości składania wniosków o powierzenie grantu w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020 w ramach Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność na:

przedsięwzięcie 9. Nasza przyroda i dziedzictwo kulturowe - nasza oferta

cel ogólny 2: Zachowanie tożsamości kulturowej oraz promocja lokalnego dziedzictwa obszaru LGD

Zakresy tematyczne naboru:

Zgodny z § 2 ust. 1 pkt. 8  Rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 24 września 2015r. w sprawie szczegółowych warunków i trybu przyznawania pomocy finansowej w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020  z późniejszymi zmianami.

 

I. Promocja dziedzictwa
Zmieniony: Poniedziałek, 12 Czerwiec 2017 08:06 Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Informacje o plikach cookies

W naszym serwisie stosuje się pliki cookies, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celu ułatwienia nawigacji oraz dostosowania serwisu do preferencji użytkownika. Czytaj więcej...

Godziny Otwarcia

Złóż wniosek

FACEBOOK

TURISA

WIEJSKIE BABKI

Szukaj

Ważne linki

logowanie

archiwum


On line

Naszą witrynę przegląda teraz 19 gości