Stowarzyszenie ,,Solidarni w Partnerstwie"

BEZPŁATNE DORADZTWO W SIEDZIBIE LGD

Drukuj PDF

W związku z naborami wniosków o przyznanie pomocy zapraszamy potencjalnych beneficjentów do korzystania z bezpłatnego doradztwa w siedzibie biura Stowarzyszenia w Starym Mieście (ul. Główna 3). Informujemy, iż zgodnie z Regulaminem doradztwa, stanowiącym załącznik do Uchwały nr 2/05/2017 Zarządu Stowarzyszenia z dnia 23 maja 2017 roku  - pkt. 2(ppkt. 2.3) Doradztwo punktowane w ramach Kryteriów wyboru operacji rozumiane jest jako doradztwo osobiste w biurze najpóźniej 5 dni przed zakończeniem naboru wniosków, co musi być poświadczone podpisem na liście świadczonych usług doradczych.

Regulamin - pobierz

Zmieniony: Poniedziałek, 19 Czerwiec 2017 12:05
 

ZAPRASZAMY DO SKŁADANIA WNIOSKÓW - DZIAŁAJ LOKALNIE 2017

Drukuj PDF

alt

Przypominamy, iż od 26 kwietnia trwa nabór wniosków w ramach programu "Działaj Lokalnie X" - edycja 2017. Zapraszamy organizacje pozarządowe i grupy nieformalne z gmin: Golina, Grodziec, Rychwał, Rzgów, Stare Miasto i Tuliszków do składania wniosków i realizacji pomysłów. Na wnioski czekamy do 26 maja.

Zmieniony: Poniedziałek, 22 Maj 2017 15:50 Więcej…
 

JUBILEUSZ 15-LECIA STOWARZYSZENIA FORUM KOBIET W TULISZKOWIE

Drukuj PDF

alt alt

W dniu 12 maja 2017 roku Stowarzyszenie Forum Kobiet obchodziło Jubileusz 15-lecia swojej działalności. W uroczystych obchodach udział wzięli Pan Ireneusz Ćwiek - Prezes Stowarzyszenia oraz Pani Lena Piaskowska - Członek Stowarzyszenia. Dziękujemy serdecznie za zaproszenie i życzymy dalszych sukcesów.

http://www.iturek.net/3522/ten-kto-pracuje-dla-innych-zyje-wiecznie-czyli-15-lecie-forum-kobiet

Zmieniony: Poniedziałek, 15 Maj 2017 14:06
 

100-LECIE OCHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ W STARYM MIEŚCIE

Drukuj PDF

alt

W dniu 6 maja odbyły się uroczyste obchody 100-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Starym Mieście. Podczas których Pan Ireneusz Ćwiek - Prezes Stowarzyszenia i Pan Ryszard Nawrocki - Wójt Gminy Stare Miasto w asyście Pani Iwony Bańdosz - Dyrektora biura, dokonali wręczenia Ochotniczej Straży Pożarnej w Starym Mieście odznaczenia za zasługi dla Stowarzyszenia "Solidarni w Partnerstwie", nadanego Uchwałą Walnego Zebrania w dniu 20 kwietnia br.

http://kppk24.pl/100-lecie-osp-stare-miasto/

alt

Zmieniony: Poniedziałek, 15 Maj 2017 13:55
 

DZIEŃ STRAŻAKA 2017

Drukuj PDF

alt

 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Informacje o plikach cookies

W naszym serwisie stosuje się pliki cookies, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celu ułatwienia nawigacji oraz dostosowania serwisu do preferencji użytkownika. Czytaj więcej...

Godziny Otwarcia

Złóż wniosek

FACEBOOK

TURISA

WIEJSKIE BABKI

Szukaj

Ważne linki

logowanie

archiwum


On line

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości