Stowarzyszenie ,,Solidarni w Partnerstwie"

BEZPŁATNE DORADZTWO W SIEDZIBIE LGD

Drukuj PDF

W związku z naborami wniosków o przyznanie pomocy zapraszamy potencjalnych beneficjentów do korzystania z bezpłatnego doradztwa w siedzibie biura Stowarzyszenia w Starym Mieście (ul. Główna 3). Informujemy, iż zgodnie z Regulaminem doradztwa, stanowiącym załącznik do Uchwały nr 2/05/2017 Zarządu Stowarzyszenia z dnia 23 maja 2017 roku  - pkt. 2(ppkt. 2.3) Doradztwo punktowane w ramach Kryteriów wyboru operacji rozumiane jest jako doradztwo osobiste w biurze najpóźniej 5 dni przed zakończeniem naboru wniosków, co musi być poświadczone podpisem na liście świadczonych usług doradczych.

Regulamin - pobierz

Zmieniony: Poniedziałek, 19 Czerwiec 2017 12:05
 

ZAPRASZAMY DO SKŁADANIA WNIOSKÓW - DZIAŁAJ LOKALNIE 2017

Drukuj PDF

alt

Przypominamy, iż od 26 kwietnia trwa nabór wniosków w ramach programu "Działaj Lokalnie X" - edycja 2017. Zapraszamy organizacje pozarządowe i grupy nieformalne z gmin: Golina, Grodziec, Rychwał, Rzgów, Stare Miasto i Tuliszków do składania wniosków i realizacji pomysłów. Na wnioski czekamy do 26 maja.

Zmieniony: Poniedziałek, 22 Maj 2017 15:50 Więcej…
 

JUBILEUSZ 15-LECIA STOWARZYSZENIA FORUM KOBIET W TULISZKOWIE

Drukuj PDF

alt alt

W dniu 12 maja 2017 roku Stowarzyszenie Forum Kobiet obchodziło Jubileusz 15-lecia swojej działalności. W uroczystych obchodach udział wzięli Pan Ireneusz Ćwiek - Prezes Stowarzyszenia oraz Pani Lena Piaskowska - Członek Stowarzyszenia. Dziękujemy serdecznie za zaproszenie i życzymy dalszych sukcesów.

http://www.iturek.net/3522/ten-kto-pracuje-dla-innych-zyje-wiecznie-czyli-15-lecie-forum-kobiet

Zmieniony: Poniedziałek, 15 Maj 2017 14:06
 

100-LECIE OCHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ W STARYM MIEŚCIE

Drukuj PDF

alt

W dniu 6 maja odbyły się uroczyste obchody 100-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Starym Mieście. Podczas których Pan Ireneusz Ćwiek - Prezes Stowarzyszenia i Pan Ryszard Nawrocki - Wójt Gminy Stare Miasto w asyście Pani Iwony Bańdosz - Dyrektora biura, dokonali wręczenia Ochotniczej Straży Pożarnej w Starym Mieście odznaczenia za zasługi dla Stowarzyszenia "Solidarni w Partnerstwie", nadanego Uchwałą Walnego Zebrania w dniu 20 kwietnia br.

http://kppk24.pl/100-lecie-osp-stare-miasto/

alt

Zmieniony: Poniedziałek, 15 Maj 2017 13:55
 

DZIEŃ STRAŻAKA 2017

Drukuj PDF

alt

 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Informacje o plikach cookies

W naszym serwisie stosuje się pliki cookies, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celu ułatwienia nawigacji oraz dostosowania serwisu do preferencji użytkownika. Czytaj więcej...

Godziny Otwarcia

Złóż wniosek

FACEBOOK

TURISA

WIEJSKIE BABKI

Szukaj

Ważne linki

logowanie

archiwum


On line

Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości