Stowarzyszenie ,,Solidarni w Partnerstwie"

KONKURS PN. "FUNDUSZ SOŁECKI - NAJLEPSZA INICJATYWA" - V EDYCJA

Drukuj PDF

Drodzy mieszkańcy wsi, liderzy, sołtysi, samorządowcy,


serdecznie zapraszamy do udziału w V edycji konkursu pn. „Fundusz sołecki - najlepsza inicjatywa”, skierowanego do sołectw z terenu województwa wielkopolskiego. Przedsięwzięcie realizowane jest przez Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów przy współpracy z Samorządem Województwa Wielkopolskiego.
Celem konkursu jest promowanie najlepszych i najciekawszych projektów finansowanych w ramach funduszu sołeckiego oraz identyfikacja najbardziej aktywnych mieszkańców terenów wiejskich, którzy pracują na rzecz społeczności lokalnej. Pragniemy dostrzegać i docenić tych, którzy są aktywni, mają pomysły i chcą się nimi dzielić.

Więcej…
 

SKŁADKI CZŁONKOWSKIE

Drukuj PDF

Szanowni Państwo !

Zarząd Stowarzyszenia „Solidarni w Partnerstwie” przypomina, o uregulowaniu zaległych składek członkowskich za rok 2015 i 2016.

Wysokość składki członkowskiej - 20 zł rocznie.

Prosimy o wpłatę składek na rachunek bankowy Stowarzyszenia


Bank Spółdzielczy w Koninie

ul. 3 Maja 68, 62 – 500 Konin

 Oddział w Starym Mieście

 62 571 Stare Miasto, ul. Główna 18

 NR 09 8530 0000 0500 0011 2000 0010

 

SPOTKANIE INFORMACYJNE – DZIAŁAJ LOKALNIE X

Drukuj PDF

 alt

W poniedziałkowe popołudnie 24 kwietnia w siedzibie Ośrodka Działaj Lokalnie Stowarzyszenia „Solidarni w Partnerstwie” w Starym Mieście odbyło się spotkanie informacyjne dla potencjalnych grantobiorców w ramach konkursu grantowego „Działaj Lokalnie X”. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele organizacji pozarządowych oraz grup nieformalnych z obszaru działania Stowarzyszenia tj. gmin; Golina, Grodziec, Rychwał, Rzgów i Tuliszków. Podczas spotkania Pani Iwona Bańdosz – koordynator przedstawiła zainteresowanym cel, ideę programu oraz zasady udziału w programie. W celu inspiracji przedstawiła również przykłady zrealizowanych projektów na obszarze ODL w ramach IX edycji. Na zakończenie omówiony został wniosek. Wszystkim obecnym na spotkaniu dziękujemy za przybycie i zachęcamy do składania wniosków w ramach konkursu grantowego, który rusza już 26 kwietnia br.


Zmieniony: Piątek, 28 Kwiecień 2017 14:32
 

SPOTKANIE Z LIDERAMI Z OBSZARU LGD KRAINA TRZECH RZEK

Drukuj PDF

alt

 

W dniu 24 kwietnia Stowarzyszenie „Solidarni w Partnerstwie” gościło na swoim terenie liderów z obszaru Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenia Kraina Trzech Rzek. Spotkanie miało miejsce w Restauracji „Staromiejska” w Starym Mieście. Przybyłych gości powitał Pan Ireneusz Ćwiek -  Prezes Stowarzyszenia a następnie Pani Iwona Bańdosz – Dyrektor biura przedstawiła prezentację dot. działalności Stowarzyszenia w 2016 roku, uwzględniając szeroką skalę działań jakie poczyniła Lokalna Grupa na swoim obszarze. Goście mogli podziwiać także wystawę prac pn. „Wiejskie Babki”, która zapewne zapadła w pamięci większości uczestników. Dziękujemy serdecznie za odwiedziny, liczymy na kolejne spotkanie.

alt

Zmieniony: Wtorek, 25 Kwiecień 2017 14:25
 

WALNE ZEBRANIE - 20.04.2017 RYCHWAŁ

Drukuj PDF

alt

W czwartek 20 kwietnia br. w sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Rychwale odbyło się Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia „Solidarni w Partnerstwie”. Zebranie otworzył Pan Ireneusz Ćwiek - Prezes Stowarzyszenia - powitał wszystkich zgromadzonych i podziękował za przybycie. Zgromadzenie miało na celu przyjęcie przedstawionego sprawozdania z działalności Stowarzyszenia, sprawozdania finansowego oraz sprawozdania Komisji Rewizyjnej z działalności Stowarzyszenia za rok 2016.

Podczas spotkania Walne Zebranie Członków podjęło uchwałę w sprawie przyznania Odznaki Honorowej Stowarzyszenia „Solidarni w Partnerstwie” następującym osobom: Dagmara Kowalska, Janusz Pawlak, Danuta Lipińska, Jolanta Sobczak, Łukasz Marciniak, Kinga Musiałkiewicz, Urszula Furmaniak, Żanetta Matlewska, Damian Ciesielski, Aleksandra Musiałowska, Pelagia Serafińska, Józef Dzieciątkowski, Piotr Kowalski, Krzysztof  Nowicki, Joanna Rowińska, Katarzyna Kwiecińska, Sabina Pietrzak, Jadwiga Kubiak – Klichamer, Renata Mirkiewicz, Dariusz Puchała, Andrzej Zając, Anna Nawrocka oraz organizacjom: Ochotnicza Straż Pożarna w Starym Mieście, Ochotnicza Straż Pożarna w Modle Królewskiej.

alt

Zmieniony: Wtorek, 25 Kwiecień 2017 12:21
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Informacje o plikach cookies

W naszym serwisie stosuje się pliki cookies, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celu ułatwienia nawigacji oraz dostosowania serwisu do preferencji użytkownika. Czytaj więcej...

Godziny Otwarcia

Złóż wniosek

FACEBOOK

TURISA

WIEJSKIE BABKI

Szukaj

Ważne linki

logowanie

archiwum


On line

Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości