Stowarzyszenie ,,Solidarni w Partnerstwie"

Konferencja

Drukuj PDF

Konferencja Wieś Wielkopolska - Wieś Europejska            

    W dniu 22 maja w Starym Mieście odbyła się konferencja zorganizowana przez Regionalny  Sekretariat Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich poświęcona możliwościom pozyskiwania funduszy Unii Europejskiej na rozwój obszarów wiejskich. Uczestnikami konferencji byli przedstawiciele samorządu trzydziestu jeden gmin i powiatów Konin, Koło, Słupca, oraz przedstawiciele organizacji pozarządowych i podmiotów gospodarczych  działających na naszym terenie. Na konferencji obecni byli przedstawiciele Lokalnych Grup Działania. Konferencję otworzył Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego Leszek Wojtasiak. 

Zmieniony: Poniedziałek, 01 Czerwiec 2009 11:33 Więcej…
 

Dukat lokalny - 4 Partnerki

Drukuj PDF

Dukat lokalny - 4 Partnerki  

            Na obszarze Stowarzyszenia pojawiły się dukaty lokalne - „4 Partnerki”. Pierwsze dukaty miały swoją promocję w Starym Mieście dnia 24 maja 2009 roku. Kolejne pojawią się w Tuliszkowie  7 czerwca 2009 r., Grodźcu  - 14 czerwca 2009 r., Rychwale - 20 czerwca 2009 r., Golinie -   19 lipca 2009 r. i w  Rzgowie 22 sierpnia 2009 r.

Na rewersie dukata znajduje się logo Stowarzyszenia. Każda gmina wybrała zwierzę, którego wizerunek zamieszczono obok herbu na awersie dukata lokalnego.

 

Zmieniony: Niedziela, 31 Maj 2009 00:16 Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Informacje o plikach cookies

W naszym serwisie stosuje się pliki cookies, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celu ułatwienia nawigacji oraz dostosowania serwisu do preferencji użytkownika. Czytaj więcej...

Godziny Otwarcia

Złóż wniosek

FACEBOOK

TURISA

WIEJSKIE BABKI

Szukaj

Ważne linki

logowanie

archiwum


On line

Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości