PROW 2014-2020

Drukuj PDF

BEZPŁATNE DORADZTWO W SIEDZIBIE LGD

W związku z naborami wniosków o przyznanie pomocy zapraszamy potencjalnych beneficjentów do korzystania z bezpłatnego doradztwa w siedzibie biura Stowarzyszenia w Starym Mieście (ul. Główna 3). Informujemy, iż zgodnie z Regulaminem doradztwa, stanowiącym załącznik do Uchwały nr 2/05/2017 Zarządu Stowarzyszenia z dnia 23 maja 2017 roku  - pkt. 2(ppkt. 2.3) Doradztwo punktowane w ramach Kryteriów wyboru operacji rozumiane jest jako doradztwo osobiste w biurze najpóźniej 5 dni przed zakończeniem naboru wniosków, co musi być poświadczone podpisem na liście świadczonych usług doradczych.

Regulamin - pobierz


WZÓR PROTESTU - pobierz

WZÓR ODWOŁANIA - pobierz

Odpowiedzi do najczęściej zadawanych pytań w ramach poddziałania 19.2 "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" - otwórz

SZKOLENIA W ZAKRESIE WYPEŁNIANIA WNIOSKU I BIZNESPLANU

Stowarzyszenie "Solidarni w Partnerstwie" zaprasza na szkolenia w zakresie wypełniania wniosków oraz biznesplanów przedsiębiorców oraz osoby zainteresowane podjęciem działalności gospodarczej z Gmin: Golina, Grodziec, Rychwał, Rzgów, Stare Miasto i Tuliszków. Szczegóły dot. terminów szkoleń w poniżej informacji.

Plakat informacyjny - pobierz

INFORMACJA DLA PRZYSZŁYCH WNIOSKODAWCÓW.

Informujemy, iż każdy potencjalny wnioskodawca, który zamierza złożyć wniosek  o przyznanie  pomocy w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich  na lata 2014-2020 musi posiadać NUMER IDENTYFIKACYJNY PRODUCENTÓW, nadawany w trybie przepisów krajowych o systemie ewidencji producentów, ewidencji gospodarstw rolnych oraz ewidencji wniosków o przyznanie płatności.

Przypominamy również o konieczności uaktualnienia danych w już dokonanych wpisach. Zaświadczenie o nadanym numerze identyfikacyjnym jest załącznikiem do składanych  wniosków.

Aby taki numer otrzymać lub zgłosić zmiany we wpisie do ewidencji należy złożyć wypełniony wniosek do Biura Powiatowego Agencji  Restrukturyzacji i Modernizacji  Rolnictwa, które mieści się w Koninie, ul. Hurtowa 1.

Wniosek można również  pobrać bezpośrednio ze strony ARiMR:  http://www.arimr.gov.pl/dla-beneficjenta/wnioski/ewidencja-producentow.html


  • Możliwość pozyskiwania środków w ramach PROW 2014-2020 - przedsiębiorczość - prezentacja - pobierz

 

alt

 

alt

 

 

 

Zmieniony: Czwartek, 03 Sierpień 2017 07:37  

Informacje o plikach cookies

W naszym serwisie stosuje się pliki cookies, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celu ułatwienia nawigacji oraz dostosowania serwisu do preferencji użytkownika. Czytaj więcej...

Godziny Otwarcia

Złóż wniosek

FACEBOOK

TURISA

WIEJSKIE BABKI

Szukaj

Ważne linki

logowanie

archiwum


On line

Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości